Suport business

Partenerii si angajatii nostri ne pot contacta simplu si direct la serviciul Help Desk. Solicitarile dumneavoastra vor fi inregistrate si transmise spre solutionare specialistilor nostrii. Raspunsul va fi prompt !

Aveti alaturata lista specialistilor care vor raspunde solicitarilor dumneavoastra:

Igna Liviu Sorin Maxim Adrian Maxim Livia Boca Nicoleta
Liviu Sorin Igna Adrian Maxim Livia Maxim Nicoleta Boca
Director general Director adjunct Director economic Director financiar
sorin.igna@glanz.ro adrian.maxim@glanz.ro livia.maxim@glanz.ro nicoleta.boca@glanz.ro

 

Balog Larisa Plesa Mihai Cimpean Ramona Larisa Tarcea Liana Carmen
Larisa Balog Mihai Plesa Ramona Cimpean Liana Tarcea
Referent resurse umane Sef serviciu aprovizionare Departament protectia muncii Auditor intern calitate
larisa@glanz.ro mihai.plesa@glanz.ro ramona@glanz.ro liana@glanz.ro